טווינא- טיפול במגע

מגע הוא חלק כל כך משמעותי בחיים שלנו, תחת מירוץ החיים אנחנו לא עוצרים רגע להבין מה הגוף צריך, לפעמים בנוסף לכאב שאנחנו רוצים להעלים יש נשמה שרוצה שרק יניחו עליה את היד בחמימות ויגידו לה שהכל יהיה בסדר. תנסו פעם אחרי יום קשה פשוט לבקש מבן או בת הזוג רק להניח את היד כמו הורה, רק ללטף ולהרגיע וספרו לי איך הגוף הגיב.


הגוף שלכם מספר לי סיפור ואני יודעת לקרוא אותו בעזרת הטווינא, בלי מילים אני יכולה לדעת במה המטופל שמולי עובד, מה כואב לו ומה מעיק עליו. המגע מקרב אבל הוא גם מעביר אינפורמציה חשובה שמקדמת את הטיפול לעבר החלמה ורגיעה.

ערוצי האנרגיה שלנו בגוף נקראים מרידניאנים – אנחנו גם דוקרים אותם בדיקור וגם מטפלים בהם במגע דרך הטווינא שיכולה לטפל גם בשרירים, כלומר כאבים אורטופדים – כאבי גב, פריצות דיסק כאבי צוואר, בעיות ברכיים וכו' וגם בבעיות פנימיות כמו כאבי מחזור, אסטמה, בעיות עיכול, מגרנות וכו.

ההבדל בין טווינא לעיסוי הוא שהוא מבוסס על בעיה מקומית ספיציפית- אותה אני חוקרת ומבינה מה הם ערוצי האנרגיה המתאימים לה ומה הנקודות שיש לעבוד עליהם, העיסוי הוא בעצם ריפוי שמבוסס על תורת הרפואה הסינית העתיקה.


טואול - בניית אתרים