אודות

כל תקופת הילדות ואפילו הנעורים ביקרתי אינספור רופאים, באמת שאין מומחה שלא ראיתי והכרתי בתחום העור. האסטמה בעור ליוותה אותי מאז שאני זוכרת את עצמי והפגישה אותי אז עם חוויות פחות נעימות שהשפיעו על הדימוי גוף שלי.  בתור נערה, המראה החיצוני היה כל כך משמעותי עד שהאסטמה השתלטה על הארון שלי, על התנועות שלי ועל המון מהמחשבות שלי.

באקט של ייאוש הלכתי לרופא סיני כי דיקור היה ברשימת הפתרונות האפשריים, נכנסתי לחדר והתיישבתי, לפני שהפשלתי שרוולים באופן אוטומטי כדי להראות את העור שלי, האדם שמולי הסתכל לי בעיניים ושאל אותי לשלומי, מה קורה לי בפנים, מה הנפש שלי רוצה ואומרת, מה אני אוכלת, איזה דברים עושים לי טוב ומתי אני נופלת. כבר אז התפלאתי כי הרי איך זה יקדם אותנו למשחה או לכדורים שתמיד היו נותנים לי בסוף טיפול? אבל כבר אז הבנתי שיש כאן מישהו שרוצה לדעת מהפנים לחוץ ולא הפוך וזה עשה לי טוב.קטנת אמונה הגעתי לכמה מפגשים שאמר לי על מנת לסמן את הוי המיוחל על עוד טיפול שלא יעזור כדי לשקוע ברחמים ובבגדים שיכסו אותי. בטיפול השמיני יצאתי מהקליניקה והרגשתי משהו שונה, משהו משוחרר  ורגוע יותר, באותו שבוע הגירודים ירדו ב50 אחוז ובשבוע לאחר מכן כבר קניתי  גופיה ושאלתי איפה אני לומדת את זה ואיך אוכל להעביר הלאה את הקסם הזה שחוויתי.

עשיתי מסלול של 4 שנים במכללת רידמן, המשכתי להתמחות באורתופדיה וכאב, כשהרגשתי מוכנה פתחתי קליניקה משל עצמי וכבר 7 שנים שעברו תחתי מאות מטופלים. אין יום שאני לא קמה עם סיפוק על כל הודעה קטנה של שיפור והחלמה ואני צמאה רק לדעת עוד מהקסמים המופלאים הנשלפים מכובע הרפואה הסינית העתיקה. 

כשאני אומרת קסם – הכוונה היא לסימן שאלה אמיתי, אני כל יום חוקרת, לומדת, מחשבת את הטיפול הבא, מקשרת בין הנתונים שנפרסים לפני, קוראת מעוד מקור, מתרגמת עוד מאמר ומתייעצת עם קולגות, הכל מוכן לעבר הריפוי וכשהוא באמת קורה ונעלם הכאב עדיין נגמרים לי כל המילים.


טואול - בניית אתרים